Bezinal

Predaj materiálu bezinal

Predaj materiálu bezinal

Drôty s povlakom Bezinal / crapal

Podstata povlaku spočíva v tom, že pozostáva zo zliatiny 95% zinku a 5% hliníka, ktorá je podľa skúšok jednou z najodolnejších zliatin voči korózii.

Vďaka vysokému obsahu hliníka vyniká priľnavosť povlakovej vrstvy, vďaka svojej plasticite znesie aj silné zákruty a ohyby.

Vďaka týmto vlastnostiam sú drôty s povlakom Bezinal® ideálne na použitie v oblastiach, kde sú tiež vystavené vysokému stupňu mechanického namáhania v agresívnom chemickom prostredí .

V laboratórnom teste dosiahli drôty s povlakom Bezinal® po ošetrení agresívnym soľným roztokom rovnakú stratu povlaku v trojnásobnom porovnaní s bežnými pozinkovanými vodičmi. To dokazuje, že povlak Bezinal® je trikrát odolnejší ako bežné galvanizovanie.

Drôty s povlakom Bezinal® sa vyrábajú so zvýšenou pevnosťou v ťahu, v polotvrdej verzii (650 - 850 N / mm2), ktorá zvyšuje silu pri pretrhnutí drôtu, až kým jeho predĺženie neklesne na mäkké v porovnaní s mäkkými drôtmi . Za predpokladu rovnakej pevnosti v ťahu je potrebné z polotvrdého drôtu mať tenší priemer ako z mäkkého drôtu, čo umožňuje ekonomickejšiu aplikáciu .

Priemer polotvrdého drôtu (mm)

4.0 Ceny pošleme na vyžiadanie

Priemer mäkkého drôtu (mm)

4,0 Ceny pošleme na vyžiadanie

Drôty s povlakom Bezinal® sú tiež výhodnejšie z hľadiska ochrany životného prostredia, pretože opotrebenie povrchu je mnohonásobne menšie ako v prípade bežných povliekacích drôtov.

Použitie: ako kordón, napínací a prídržný drôt, na oplotenie, na zvárané sieťové štruktúry, na výrobu kovových výrobkov,
veľkosť: DIN 177
Tolerancia: +/- 0,06 mm
Povlak Bezinal®: 95% Zn + 5% Al
Predĺženie: 10 %
Vyhotovenie: polotvrdé: 650 - 850 N / mm2; veľmi tvrdá: 1050 - 1350 N / mm2
životnosť: 45 - 50 rokov

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie