Gabióny

Gabióny sú okenné boxy, ktoré môžu byť naplnené kameňom, hrubým štrkom alebo iným vhodným výplňovým materiálom.

Gabióny

Je to starodávna a pevná stavebná technika, ktorá sa stala veľmi populárnou v Európe . Slovo gabion pochádza z Talianska a znamená klietky, truhlice alebo krabice.

Gabion môže byť naplnený kameňom na výstavbu plotu, kamennú stenu, opornú stenu, hlukovú zábranu, rybníky, poľnú poistku, protipovodňovú ochranu a ďalšie. Gabiony môžu byť navzájom stohované navzájom zviazané buď špirálovými pružinami, oceľovým drôtom alebo sponami C. Môžu byť použité ako dekoratívne steny, fasády, ako aj súčasť záhrady alebo nádvoria vo forme sedacích lavičiek, kvetinových záhonov a kameňov.

Aké je využitie gabiónov?

Gabióny sa môžu použiť na vytvorenie oporných stien, najlepšie s 1-2 stupňami spadnutia na zadnom povrchu alebo sa môžu umiestniť s 4-5 cm odsadením pre každú zmenu. Môžu byť tiež položené rovno na zem ako ochrana proti erózii, aby sa zabezpečilo, že pôdy nebudú vymyté vodnými útvarmi. Gabióny môžu byť použité pre všetko od oporných stien, záhradných projektov, ochrany proti hluku, fasád a protipovodňovej ochrany. Gabióny sú veľmi nákladovo efektívnou voľbou pre ochranu proti erózii. Väčšina typov gabiónov a sieťových boxov je dodávaná plochým balením so všetkým potrebným príslušenstvom okrem plnív. Tieto sa často dodávajú z miestnych pieskovísk alebo lomov. Niektoré obchodné domy pre stavebníctvo predávajú jemnejšie triedené výplne vo veľkých vreciach „bigbag“, ktoré je tiež možné použiť.

Gabión môže byť naplnený kameňom na výstavbu plotu, kamennú stenu, opornú stenu, hlukovú zábranu, rybníky, poľnú poistku, protipovodňovú ochranu a ďalšie. Gabióny môžu byť navzájom stohované navzájom zviazané buď špirálovými pružinami, oceľovým drôtom alebo sponami C. Môžu byť použité ako dekoratívne steny, fasády, ako aj súčasť záhrady alebo nádvoria vo forme sedacích lavičiek, kvetinových záhonov a kameňov.

Výhodná cena za gabióny za m3, ktorá sa vyplatí

U nás je rozumná cena za gabióny (za m3) samozrejmosťou a zohľadňuje prvotriednu kvalitu produktov. Odmietame akékoľvek skryté poplatky.

využitie gabiónov

Presvedčte sa aj vy, že cena za gabióny nemusí byť prehnane vysoká. Veríme, že nielen výhodná cena za gabióny za m3, ale aj výborná kvalita prispejú k vašej spokojnosti.

Prečo sa spolupráca s nami vyplatí?

Naša spoločnosť je certifikovaná a výrobky zodpovedajú štandardnej kvalite. Zárukou je Certifikát Systému manažérstva kvality. Spolu s prísnymi štandardmi je garanciou vysokej kvality a splnenia očakávaní a požiadaviek zákazníkov. Certifikát vnímame ako záväzok k udržiavaniu nastolených kvalitatívnych štandardov našich služieb.

Dodávateľov materiálu vyberáme podľa prísne stanovených požiadaviek na kvalitu. Okrem štandardných pružinových materiálov používame v prípade požiadavky aj materiály so špeciálnym zložením alebo mechanickými vlastnosťami.

Odborné poradenstvo a podpora v réžii skúsených pracovníkov –
aby sme zabezpečili, že naši klienti dostanú presne to, čo potrebujú.

Rozumné ceny, ktoré sú ohľaduplné k vášmu rozpočtu.

Striktne dbáme na dodržanie dohodnutých termínov, ako aj ostatných náležitostí. Platí to, na čom sa dohodneme. Zakaždým sa usilujeme o čo najkratšie dodacie termíny, o ktorých sú zákazníci vopred informovaní.

Ekologický prístup – zaväzujeme sa k ekologicky udržateľným výrobným procesom, čím prispievame k ochrane životného prostredia.

Neustále sa usilujeme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov, ktorú zabezpečujeme poskytovaním vysokokvalitných produktov a služieb.

Naším hlavným cieľom je poskytovať Vám, našim zákazníkom, profesionálnu podporu na rýchlo sa meniacom trhu technických produktov a komplexných technických riešení.

Nákupný košík