Kanalizačné pružiny

Kanalizačné pružiny majú uplatnenie pri čistení odpadov a kanalizácií.

Výroba a predaj Kraspol sú zabezpečované tak, aby cena pre Vás bola vždy vyhovujúca a akceptovateľná.
Splníme Vaše požiadavky súvisiace s dopytom na kanalizačné pružiny v oblasti aplikácie, kvality a termínového plnenia. Cenu vieme individuálne posúdiť pri špeciálnych zákazkach.

Kanalizačné pružiny - Sewage springs - Abwasserfedern - Sprężyny kanalizacyjne - Szennyvízcsatorna rugók

Kanalizačné pružiny sú vyrábané z pozinkovaných materiálov EN 10270-1 akosti 1.1200 z vysokopevnostných uhlíkových patentových pružinových drôtov.

Kanalizačné (odpadové) potrubie sa čistí od ústia odpadu, smerom k zdroju vody. Kanalizačnú pružinu je potrebné pomocou kľuky zavŕtať do zapchatého miesta a po zavŕtaní vytiahnuť zapchaté miesto smerom k ústiu odpadu. Postup je potrebné niekoľkokrát opakovať. Doporučuje sa tiež odpadové potrubie z ústia odpadu pomocou hadice prepláchnuť vodou a znova pomocou kanalizačnej pružiny prečistiť. Takto postupovať až do úplného prečistenia odpadového potrubia.

Po použití kanalizačnú pružinu opláchnuť vodou a nechať voľne na vzduchu usušiť. Pružina je vyrobená z pozinkovaného drôtu, takže by nemala po vysušení hrdzavieť.

Na želanie vieme vyrobiť i iné rozmery kanalizačnej pružiny ako je uvedené v katalógu. Neváhajte nás kontaktovať
Výrobno - technologický proces i obchod s kanalizačnými pružinami je certifikovaný kvalitatívnym certifikátom ISO 9001:2008

KATALÓG KANALIZAČNÁ PRUŽINA-KRTKO

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie