KRASPOL s.r.o.

Obchodno výrobná spoločnosť

Poľnohospodárske pružiny

Poľnohospodárske pružiny majú uplatnenie v pri výrobe poľnohospodárskych strojov a zariadení - hrabačky, sejačky, vyorávače, kombajny. 

Výroba a predaj Kraspol sú zabezpečované tak, aby cena pre Vás bola vždy vyhovujúca a akceptovateľná.
Splníme Vaše požiadavky súvisiace s dopytom na poľnohospodárske pružiny v oblasti aplikácie, kvality a termínového plnenia. Cenu vieme individuálne posúdiť pri špeciálnych zákazkach.

 

Poľnohospodárske pružiny - Agricultural springs - Landwirtschaftliche Federn - Sprężyna rolnicza - Mezögazdasági rugók 

Pružiny pre poľnohospodárov a záhradu

Okrem "klasických" skrutných pružín dodávame aj pružiny s dvomi závitovými časťami, tzv. dvojskrutné pružiny, ktoré sa používajú najmä v poľnohospodárstve a ich použitie je bežné aj v ostatných odvetviach.

Väčšina  strojov používaných na výrobu týchto pružín sú univerzálne tvarovacie automaty, ktoré umožňujú takmer ľubovoľne vytvarovať aj ramená pružiny podľa požiadavky zákazníka. 

Firma KRASPOL vyrába a dodáva všetky druhy pružín do poľnohospodárskej techniky a malej záhradnej techniky, ako aj do nástrojov a prístrojov používaných v poľnohospodárstve a v záhrade. Najviac používané pružiny nájdete v katalógu pružín do poľnohospodárstva a malej záhradnej techniky.

ZOBRAZIŤ KATALÓG PRUŽÍN DO POĽNOHOSPODÁRSTVA

Sme schopní dodať aj iné druhy pružín do poľnohospodárskej techniky a malej záhradnej techniky, než sú uvedené v katalógu, z priemeru drôtu od 0,15 mm do priemeru drôtu 55 mm a z pásky hrúbky od 0,2 mm do hrúbky 6 mm. K výrobe a dodaniu je potrebné zaslať výkres, náčrtok alebo vzorku pružiny.

 

Prihlásenie