Omieľanie dielov

Prečo sa spolupráca s nami vyplatí?

Naša spoločnosť je certifikovaná a výrobky zodpovedajú štandardnej kvalite. Zárukou je Certifikát Systému manažérstva kvality. Spolu s prísnymi štandardmi je garanciou vysokej kvality a splnenia očakávaní a požiadaviek zákazníkov. Certifikát vnímame ako záväzok k udržiavaniu nastolených kvalitatívnych štandardov našich služieb.

Dodávateľov materiálu vyberáme podľa prísne stanovených požiadaviek na kvalitu. Okrem štandardných pružinových materiálov používame v prípade požiadavky aj materiály so špeciálnym zložením alebo mechanickými vlastnosťami.

Odborné poradenstvo a podpora v réžii skúsených pracovníkov –
aby sme zabezpečili, že naši klienti dostanú presne to, čo potrebujú.

Rozumné ceny, ktoré sú ohľaduplné k vášmu rozpočtu.

Striktne dbáme na dodržanie dohodnutých termínov, ako aj ostatných náležitostí. Platí to, na čom sa dohodneme. Zakaždým sa usilujeme o čo najkratšie dodacie termíny, o ktorých sú zákazníci vopred informovaní.

Ekologický prístup – zaväzujeme sa k ekologicky udržateľným výrobným procesom, čím prispievame k ochrane životného prostredia.

Neustále sa usilujeme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov, ktorú zabezpečujeme poskytovaním vysokokvalitných produktov a služieb.

Naším hlavným cieľom je poskytovať Vám, našim zákazníkom, profesionálnu podporu na rýchlo sa meniacom trhu technických produktov a komplexných technických riešení.

Nákupný košík